Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ФАРМАЦІЯ»

Оцените материал
(9 голосов)

Postolnikova

Постольнікова Ірина Михайлівна - завідувач відділенням, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

 


Фармація (грец. Pharmakon - лікарські засоби) - комплекс науково- практичних дисциплін, які вивчають проблеми створення, безпеки, дослідження, зберігання, виготовлення, відпуску та маркетингу лікарських засобів; пошуку природних джерел лікарських субстанций. Сьогодні «Фармація» лишається найстабільнішою галуззю, що динамично розвивається в українській економіці. Фахівцями аптечної справи можуть бути лише ті люди, що присвячують своє життя, досвід, професійну підготовку та душу справі охорони здоров'я населення. Спеціальність фармацевта дає право працювати в аптеках, на підприємствах фармацевтичної промисловості.
На відділенні «Фармація» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи в галузі фармації, а також досвід педагогічної діяльності. Студенти відділення можуть займатись навчально-дослідницької роботою. Метою роботи предметних гуртків є поглиблення знань студентів, удосконалення практичних умінь і навичок, підвищення самостійності та зацікавленості в пізнанні нового в галузі фармації та медицини, оволодівання навичками наукової праці. Кращі роботи представляються на студентських наукових конференціях. Щорічно студенти відділення беруть участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «PANACEA», відбірковий етап якого проходить в коледжі під патронатом Вінницької обласної Асоціації фармації «КУМ ДЕО» (голова Просяник Л.Д.). Переможці конкурсу отримують почесні дипломи та пам'ятні подарунки.
Організація навчального процесу та матеріальна база відділення «Фармації» відповідає стандартам освіти. Студенти закріплюють отримані знання під час проходження виробничої та переддипломної практики в аптечних установах та фармацевтичних підприємствах Вінницької області. Керівники лікувально-профілактичних та аптечних закладів підтверджують належний рівень професійної підготовки випускників спеціальності «Фармація».
В коледжі створені необхідні умови для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фармацевтичних працівників. Щороку проводяться науково-практичні та навчально-методичні конференції за участю викладачів та студентів спеціальності «Фармація», викладачів Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, провідних фахівців практичної охорони здоров'я, проводяться міжпредметні внутрішньоколеджні, регіональні та обласні олімпіади.
Інноваційні процеси педагогічного колективу коледжу, у т.ч. на спеціальності «Фармація», спрямовані на забезпечення підвищення якості навчально-виховного процесу і його адаптації до вимог ринкової економіки, інтеграції системи освіти в європейський та світовий простір.

1

Переможці з олімпіади «Фармацевтична хімія»

 

2

 

Переможці олімпіади з «Фармакогнозії»

 

3

 

Конкурс «Кращий за фахом» серед студентів спеціальності 226 «Фармація,промислова фармація» проводяться цикловою комісією фармацевтичних дисциплін та обласною громадської Асоціацією фармації «КУМ ДЕО». Переможці внутрішньоколеджного конкурсу щорічно беруть участь в Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Panacea» (м.Харків, м.Житомир). 

 

4

 

Конкур «PANACEA  - 2018» Панаріна Юлія, м.Харьків

 

5

ІІ Всеукраїнська олімпіада «На Урок» з біології

 

6

Всеукраїнський конкурс з іноземної мови «Гринвіч» (серед 1-2 курсів) (викл. Беднарчик  М.В.)

 

7

 

І місце у внутрішньоколеджній та І місце в обласній олімпіаді  з «Історії України» серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області  зайняла студентка 2 фарм Б Зубко Богдана (викл.Круглікова С.С.)

 

Другие материалы в этой категории: « МЕДСЕСТРИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ